Rozhovor s Celebs 101!

7. dubna 2014 v 22:24 |  Rozhovory
Přidávala jsem vám rozhovor s Liv a Austinem o zakončení první série, který dělali pro Celebs 101 a teď tady pro vás mám osobní rozhovor jen s Liv (dělali i s Austinem, ale bohužel dnes nemám čas na překládání..:// Ale vím, že řekl, že jeho nejlepší kámoška mezi celebritami je zrovna Liv..:33)..:))

Při jakém filmu jsi naposledy brečela?
Já brečím u každého filmu. Ať už řvu vzteky nebo mi jen tečou malé slzy z očí. Nevím, co to je. Happy Feet. Brečela jsem i u Happy Feat.
-to je ten film o tom tučňákovi..určitě ho znáte..:))

Co je tvůj nejlepší dárek, jaký jsi kdy dostala?
Můj pejsek. Když mi bylo 6 nebo 7 dostala jsem k Vánocům malého 'jorkšíra'. On je můj milovaný. On je nejlepší malinká záležitost. Jeho jméno je Diesel a já jsem jím posedlá! On je nejmilejší věc na celém světě.

Jaké jídlo tě potěší?
Popcorn. Já mám ráda Smartfood White Cheddar popcorn, ale i obyčejný popcorn v kině. Na place, když jsme natáčeli, začal být každý závislý na popcornu namočeného v nutelle. Je to tááák dobré. Ale hodně se u toho ušpiníš.

Kdo je tvůj nejlepší kamarád mezi celebritami?
Všichni z pořadů na Disney Channelu. Většina z nich tak tak, pracujeme na stejném místě, takže jsme kamarádi. Ale s lidmi s Nakopni to a laboratorních krys jsme obzvlášť opravdu dobří přátelé.

Do koho jseš poblázněná mezi celebritami?
Dave Franco.. každopádně je na mě moc starý. Mám dvě lásky mezi celebritami. Jim Jengandy , ale on je ženatý a má dítě, takže to je problém.. tak bych asi měla chodit s Davem Francem, protože je single, teda aspoň myslím. Ale vím jistě, že nemá dítě.

Jakou mobilní aplikaci používáš nejvíc?
Myslím, že každý by měl mít Heads Up! Hrajeme to s herci z IDDI. Je to tak zábavné.

Jaká je tvoje první líbací vzpomínka?
Další otázka!

Jaký je tvůj nejnavštěvovanější karaoke song?
'I Will Survive' od Glorie Gaynor.

Jaké tři věci nenávidíš?
Oh, mám tohle: nenávidím, když se bouchne vydličkou do talíře, nenavidím, když jsou límečky převrácené a kapuce venku.To mě děsí. A ještě nenávidím, když chodí lidé přede mnou. To je to, c nenávidím.
-neberte to tak, že Liv chce chodit vpředu všech těch lidí.. Je to myšleno tak, ze nemá ráda, když jdou před ní - ráda chodí vedle nich..;)) Taky nemám ráda, když chodí lidi přede mnou.. hlavně v řadách na oběd..xx ale to už je něco jinýhoo..;DD

Jaká je tvoje nejpodivnější kombinace jídla?
Mám jich spoustu. Hlavně jím všecko s kečupem. Pokrývám kečupem všechno. Nemohla bych mít jídlo bez kečupu. Já nosím kečup vždycky sebou v mé kabelce.

NEKOPÍROVAT!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikˇˇ

klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama